خانه > نحوه سفارش >

نحوه سفارش

برای خرید از وب سایت ریس، پس از انتخاب مدل و سایز مناسب با اضافه کردن کالا به سبد خرید و کامل کردن اطلاعات، سفارش خود را ثبت کنید.
و یا با تلفن های  09101118550 ، 22014349، 22014361 و 22014362 جهت سفارش تماس بگیرید.
همچنین میتوانید از طریق ارسال پیام به شماره 09101118550 سفارش خود را اطلاع دهید.
ساعات کاری ما از شنبه تا چهارشنبه  از ساعت 8:30 الی 17و پنج شنبه ها از ساعت 8:30 الی 13:30 و روزهای جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل میباشیم.
 مشتریان تهرانی:
کالای انتخابی شما طی 1 الی 2 روز کاری با هماهنگی قبلی به دستتان خواهد رسید.
برای پرداخت میتوانید از طریق درگاه پرداخت در وب سایت اقدام کنید و یا پس از دریافت کالا وجه را به صورت نقدی به پیک پرداخت کنید و یا از دستگاه کارت خوان که نزد پیک میباشد استفاده کنید.

در صورتی که آدرس شما در محدوده زیر باشد، بعد از تحویل کالا در صورتی که به هر دلیل مورد پسندتان نبود میتوانید کالا را با همان پیک بدون هیچ هزینه ای مرجوع کنید.
 
از جنوب : تا خیابان انقلاب
از غرب : تا اتوبان باکری/ اتوبان حکیم/ خیابان 35 متری کاخ
از شرق : تا خیابان دماوند/ خیابان استخر/ اتوبان بابایی/ خیابان نیروی زمینی/ انتهای اتوبان ارتش
 
در خارج از این محدوده هزینه پیک دریافت میشود.
مشتریان شهرستان ها:
 پس از انتخاب کد و واریز وجه از طریق درگاه پرداخت در سایت و یا واریز به کارت، کالا یک روز بعد از سفارش از طریق پست ارسال و طی 1 الی 3 روز کاری به دست شما میرسد.

سفارش بالاتر از 95،000 تومان ، رایگان ارسال میشود.

شرایط تعویض و عودت کالا:
درخواست تعویض  کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن و یا تلگرام به اطلاع ما رسیده باشد و کالاها تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی آنها  هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. پس از دریافت کالا، بررسی های لازم بر روی آن انجام می گیرد. در صورت مطابقت با شرایط تعویض، کالای سالم برای شما ارسال خواهد شد. عودت کالا نیز فقط در صورت معیوب بودن جنس تا 72 ساعت امکان پذیر است.
برای کالاهای حراجی فقط و فقط در صورت معیوب بودن کالا تا 48 ساعت امکان تعویض وجود دارد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت نداشته باشد، هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است. در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص و یا اشکالی باشد هزینه بازگشت کالا به عهده مجموعه ریس میباشد.

برای بازگرداندن کالا از "پست ایران" استفاده کنید . لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست ایران به عهده مشتری است و ریس تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، حتما رسید را همراه بسته ارسال کنید.